Політика приватності

 • Принципи і спосіб накопичення, обробки і використання інформації про користувачів сервісу debitum.com.ua

  Сервіс, діючий по адресу debitum.com.ua є власністю фірми СТРАХОВИЙ КОНСАЛТИНГ ДЕБІТУМ PLUS, розташування вул. Коновальця 229а в Івано-Франківськ . Представлена у рамках сервісу пропозиція послуго-виробнича не являє собою пропозиції в розумінні торгового права. В процесі користування сервісом debitum.com.ua ми збираємо і використовуємо дані користувачів тільки і виключно для потреб фірми СТРАХОВИЙ КОНСАЛТИНГ ДЕБІТУМ PLUS в сфері, необхідній для реалізації зв'язків в сфері послуг,а також виробничих, рекламно – маркетингових зв'язків, а також інформаційних дій, що реалізовуються серед користувачів і клієнтів. Користувач може в кожен момент відмовитися від одержання інформації такого типу.

  Охорона особистих даних має для нас високий пріоритет. Ми дбаємо про адміністративні, технічні і фізичні методи охорони, щоб захищати особисті дані, що знаходяться в нашому розпорядженні від неавторизованого доступу, використання, зміни і знищення. Ми віддані справі створення відповідних процедур контролю забезпечень для охорони наявних у нас особистих даних перед будь яким можливим до передбачення ризиком. Особисті дані, що містяться у формулярах, зберігаються і обробляються у відповідності з вимогами  законодавства. Збір накопичених особистих даних трактується як виділена база даних, яка зберігається на сервері в спеціально відокремленій зоні безпеки. Адміністратором накопичених даних є фірма СТРАХОВИЙ КОНСАЛТИНГ ДЕБІТУМ PLUS .

  Ми забезпечуємо всім Користувачам сервісу можливість доступу до своїх даних і їх коректування. Ці Дані можуть в кожний момент бути усунуті, на прохання Користувача. Ми не передаємо, не продаємо і не позичаємо накопичені особисті дані  іншим особам або установам, це робиться тільки за рішенням суду, прокуратури, поліції або іншого уповноваженого органу.

  Ми використовуємо файли куки для аналізу статистики  руху користувачів. Ми можемо також
  їх розмістити з метою контролю руху інтернет корисувачів між  інтернет сервісами фірми. Вимикання користувачем у браузері функції обслуговування  не спричинить утруднень в користуванні нашими сервісами. Ми застерігаємо за собою право на впровадження змін в Політиці  Приватності. Не мають вони однак впливу на основний принцип: ми не продаємо і не надаємо стороннім особам доступ до персональних чи адресних даних користувачів.

 • Політика файлівкуки в інтернет-сервісі debitum.com.ua

  Файли куки (cookies) це невеликі текстові файли, які створюються і використовуються в процесі зв'язку між користувачем і Сервісом. Такі файли створюються і записуються в обладнанні користувача (напр. в комп'ютері), Сервіс же може отримувати до них доступ. Файликуки, залежно від виду, усуваються після закінчення сесії браузеру (так звані сесійні файликуки) або через довший період часу (так звані тривалі файликуки). Більше про функціонування файлівкуки можна дізнатися наприклад на сайті https://uk.wikipedia.org/wiki/Куки.

  Користувач може дозволити або відмовитись надати згоду на використання файлів куки через налаштування свого браузеру. При стандартних установках браузери допускають розміщення файлів куки на комп’ютері користувача, проте кожен користувач може це заборонити. З цією метою користувач  може змінити налаштування свого інтернет браузера так, щоб блокувала обслуговування файлів куки , або, щоб його інформували за кожним разом, коли такий файл посилається на пристрій користувача. Якщо браузер користувача схвалює визначені файли куки, користувач виражає згоду на використання цих файлів куки згідно з відповідними положеннями  закону.


  Докладні інструкції, що стосуються способу визначення умов зберігання файлів куки , доступні на сторінках виробника браузерів, напр.:

  Браузер Інтернет-сторінка
  Internet Explorer https://www.microsoft.com/uk-ua/download/internet-explorer.aspx
  Mozilla Firefox https://www.mozilla.org/ru/firefox/new/
  Google Chrome https://www.google.ru/chrome/browser/desktop/
  Opera http://www.opera.com/ru

  Відсутність згоди на використання файлівкуки може спричинити, що частина функціональності Сервісу не діятиме правильно або припинить діяльність. З метою користування повною функціональністю Сервісу, рекомендовано вираження згоди на зберігання і отримання доступу до файлівкуки.

  Файликуки можуть бути використані як власником Сервісу, як також і іншими суб'єктами. Файликуки дозволяють нам пристосувати Сервіс до бажань користувачів. Вони не містять жодних особових даних ані жодним чином не змінюють конфігурації пристроїв, на яких будуть встановлені. Докладні цілі використання файлів куки визначає нижченаведена таблиця:

  СУБ’ЄКТ ЦІЛІВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ КУКИ
  WŁASNE PLIKI COOKIES
  Власник Сервісу

  Зберігання установок обраних функцій Сервісу: 


  - статистика відвідуваності,
   обслуговування реєстрації
  ЗОВНІШНІФАЙЛИКУКИ
  Google Inc. з штаб-квартирою w США Набір статистики відвідуваності Сервісу